چارقد نورای

 

راه های تازه و جذاب برای پوشیدن مانتو شطرنجی در پاییز و زمستان

مانتوهای پاییزی به عنوان جزء اصلی پاییز و زمستان در نظر گرفته می شوند. هر کسی باید از این مدل مانتو در تمام طول سال استفاده کند زیرا هم خیلی متنوع هستند و به راه های مختلفی می توانند پوشیده شوند.

لباس های شطرنجی یا چهارخانه معمولا غیر رسمی در نظر گرفته می شوند. چه آن ها را با جین های غیر رسمی بپوشید و چه با لباس های کلاسیک مانند چکمه های جیر یا چیز های دیگر بپوشید. در ادامه ی این مطلب راه های جدید و جذاب برای پوشیدن پیراهن های شطرنجی در پاییز و زمستان معرفی شده است.

تاپ سفید، شلوار جین جذب مشکی، کفش مشکی و مانتو شطرنجی

این ساده ترین تیپ برای روز های معمولی و خنک است. مانتو شطرنجی، تی شرت ساده، شلوار جین جذب یا لگ و کفش ورزشی های راحتی . این یک ترکیب خیلی راحت و عالی برای روز های معمولی و یا آخر هفته هاست.

جلیقه، شلوار جین آبی و بوت های قهوه ای تا زانو

با اضافه کردن یک جلیقه به تیپتان که ترکیبی از بوت های قهوه ای بلند و لگ یا شلوار جین جذب به همراه شومیزشطرنجی قدیمی تان است، یک تیپ خوب و بدون زحمت ایجاد کنید.

شلوار جین جذب سفید و نیم بوت های جیر قهوه ای

مانتوی چهارخونه در رنگ های زیادی وقتی با شلوار جین سفید پوشیده می شوند بسیار شیک به نظر می رسند.

ژاکت چرم به همراه پیراهن زیرین خاکستری

یک ژاکت چرم را روی شومیز دکمه باز شطرنجی قرمز خود که روی یک تی شرت خاکستری پوشیده شده است، بپوشید. این کار جذابیت زیادی به تیپتان اضافه می کند.

مانتو کوتاه مشکی، بوت های بلند تا زانو و جوراب شلواری تک رنگ

پوشیدن یک تیشرت جذب زیر شومیز گشاد چهارخونه، عالی به نظر می رسد. تیپ خود را با جوراب شلواری تک رنگ و بوت های بلند تا زانو کامل کنید. با این تیپ برای بیرون رفتن های مهم یا کنسرت آماده خواهید بود. این یک تیپ کمی شیک تر از مانتوی چهارخونه سنتی است.

ژاکت پشمی و چکمه های جیر خاکی رنگ

با اضافه کردن یک ژاکت کش بافت و یا بلوز رنگ روشن به تیپ خود، مانتو چهارخونه شیک خود را هوشمندانه تر و رسمی تر نشان دهید. بر اساس این که چقدر می خواهید رسمی تر به نظر برسید، می توانید یک شلوار پارچه ای معمولی همراه کفش های پاشنه بلند، و یا شلوار جین معمولی به همراه نیم بوت های جیر خاکی رنگ بپوشید که می توانند خیلی خوب به نظر برسند.

چکمه های تا ران پا

بوت های گردشی قهوه ای

یک راه آسان دیگر برای سبک دادن به مانتو چهارخونه مورد علاقه تان، این است که آن را با شلوار جین سیاه و چکمه های چرم قهوه ای ترکیب کنید. یک ترکیب عالی برای پاییز و زمستان.

دامن نخی

شلوار جین را فراموش کنید! شومیز خود را داخل دامن بدهید –به طور دقیق تر، دامن نخی- . تا تیپی شیک و تجملاتی ایجاد کنید. ترکیب تیپ خود را با اضافه کردن یک کفش پاشنه بلند زیبا تکمیل کنید.

شلوار چرم و ژاکت جین

با ترکیب کردن یک شومیز شطرنجی، شلوار چرم و ژاکتی جین که برای اثر گذاری بیشتر دور کمر گره زده شده باشد، تیپی خیره کننده ایجاد کنید که شیک هم باشد.

جلیقه پفی و بوت های شکاری

یک جلیقه ی پفی برای پوشیدن روی مانتو چهارخانه خود و شلوار جین آبی و بوت های شکاری را با هم ترکیب کنید. با انتخاب جواهرات یا لوازم جانبی رنگ روشن و یا متضاد با بقیه تیپ، کمی رنگ به تیپتان اضافه کنید.

در ادامه تصاویری برای ایده گرفتن ست کردن با انواع مانتو چهارخونه برای شما قرار داده ایم تا با الهام از این تصاویر سبک خودتان را بسازید این تصاویر از سایت رنگی رنگی انتخاب شده اند.

ست مانتو چهارخونه شیک با شلوار جین طوسی و کوله زنانه مشکی

ست مانتو چهارخونه دکمه دار با شلوار چرم

ست مانتو چهارخونه ریز با شلوار کرم

ست مانتو چهارخونه دکمه دار و کفش اسپرت زنانه

تیپ مانتو چهارخونه ریز 97

استایل مانتو چهارخونه 97 با کفش آل استار

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our سیاست حفظ حریم خصوصی.